Freeride coaching je tradičně základem SnowFestu. Jde o skupinový freeride pod vedením zkušených horských vůdců Karla Kříže a Vojty Dvořáka, kdy se kromě poznatků o volbě trasy či lavinové záchraně především všichni dobře baví požitkem z off-piste lyžování.
Letos opět otevíráme Easy & Lady program. Pozvolné začátky, lyžování na sjezdovce, první krůčky na skialpech, první oblouky v prašanu, ale třeba i snowbike… Vše v rozumném tempu a s akcentem nikoli na výkon, ale na zážitky! Dejte vědět svým sportovním kamarádkám, nebojte se, že by freeride nebyl pro Vás!
Photo tour&ride: Lesní terény i volné pláně a svahy budou dva vybrané dny s nejlepším počasím využity k procvičení některých sjezdových a fotografických vychytávek. V menší skupině teoreticky i prakticky probereme jak nejlépe nafotit sjezdové i statické fotky z lyžování. Cílem je jezdit nebo chodit na lyžích a při tom odstranit nebo alespoň minimalizovat špatné návyky při focení na horách. Vede Jan Pala. Program je dvoudenní, cena 2 000 Kč. Nelze kombinovat s jinými programy.

Dynafit skialpuj!

Vše, co potřebuje skialpinista. V první řadě vás čekají výlety na skialpech pod vedením zkušeného horského vůdce, legendy oboru, Gaba Adamce. Výlety si můžete prokládat i jiným programem, například tréninkem sjezdového lyžování nebo prostě sjížděním v prašanu s testováním freeridových lyží.

Ze zkušenosti víme, že pro jízdu v prašanu je potřeba dobrý základ na sjezdovce. Můžeme tedy pilovat nejen techniku a přípravu na jízdu v hlubokém sněhu. Skupina On-piste je určena také pro ty z Vás, kdo chtějí doprovázet příbuzné při freeridingu, ale sami se mimo sjezdovky vydávat nechtějí. Pokročilá výuka jízdy na sjezdovce s předními českými učiteli lyžování,
Core freeride je program pro velmi pokročilé freeridery, kterým je provázení po kopcích málo a chtějí nahlédnout do techniky skoků, triků a extrémních lajn. Program pod vedením zkušeného závodního freeridera Pavla Božáka.
Freeski test: k dispozici Vám bude široká škála ještě širších lyží, určených pro jízdu mimo upravené tratě. Pokud nemáte freeridové lyže, nebo si chcete vyzkoušet nové modely různých značek, stačí si večer zamluvit jeden z párů testovacích lyží a ráno s nimi můžete rovnou vyrazit na kopec – přes noc Vám lyže nastavíme podle vašich parametrů, takže půjčení lyží je zcela bez práce!
Share This