FREESKI TEST - Hlavní program - AVALANCHE CAMPS - Lavinový kurz BASIC - Kontakt - Kontakt - Pojeďte na SNOWfest zadarmo! - Novinky - Video z Hudy SNOWfestu 2013 je tady! - Novinky - REGISTRACE na rok 2014 ZAHÁJENA - Novinky - V Mořici napadlo přes půl metru sněhu - Novinky - SNOWfest 2017 – Andermatt – Sedrun - Photos and video from 2009 - Scott Czech Ride - BigMountain competition in Lenzerheide

FREESKI TEST

Jedinečná příležitost vyzkoušet nové nebo jiné lyže. A třeba každý den jiné! Na K2 SNOWfestu 2016 se testují jak jinak než lyže K2!

K2 Pinnacle 118

Pinnacle 118

Jaké jsou tedy ty pravé?

Testujte je. Jezděte na nich. A pak se můžete rozhodnout co dál!

Na čem se bude jezdit letos?

Prašanové speciálky: Pinnacle 95, Pinnacle 105, Pinnacle 118

Pomezí skialp/freeride s vázáním Marker Kingpin: Coomback 104, Coomback 114

Pro DAMSKI: LUV Boat 108, FulLUVit 95, Remedy 102, Remedy 112

Testování lyží K2

Výrobci lyží ve světě freeskiingu již několik let neustále experimentují. Mění se rozměry lyží, jejich prohnutí i rádiusy. Ty tam jsou tradiční přístupy. Proto taky dnes prakticky každá značka, která to s freeskiingem myslí vážně, vyrábí lyže "rocker nebo reverse camber" (opačné prohnutí lyže) nebo některé dokonce i reverse sidecut (opačný rádius).

Takové lyže mají pak v prašanu velmi odlišné vlastnosti než lyže tradiční. Do toho na nás firmy chrlí širší a širší modely, které uspokojí všechny nadšence surfování v "powderu".

-